سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

استخدام بازاریاب ترجمه و خدمات تخصصی

شبکه تخصصی زمان، زمینه کسب درآمد و اشتغال دائم را برای بازاریابان فعال میسر نموده است. گروه زمان در هماهنگی کامل با کارشناسان ماهر و متخصص، نرخ منصفانه ای را برای همکاران بازاریاب منظور نموده است. حاشیه سود مناسب، کیفیت بالای خدمات، نرخ بسیار مناسب و سرعت بالای سرویس ها زمینه ساز کسب سود بیشتر و افزایش تعداد مشتریان هر بازاریاب می شود.

استخدام بازاریاب ترجمه و خدمات تخصصی فعالیت به عنوان بازاریاب ترجمه و سایر خدمات تخصصی می تواند به صورت مستقل یا در قالب گروهی باشد. در حال حاضر بازاریابان موفقی به صورت انفرادی و گروهی با شبکه تخصصی زمان همکاری می نمایند.

فرم استخدام بازاریاب آنلاین و حضوری

بازاریاب در شبکه زمان، واسط بین مرکز و مشتری است. یک حساب کاربری در اختیار بازاریاب قرار می گیرد. وظیفه ای که برای بازاریاب محول گردیده است اخذ سفارش و ثبت آن در سیستم است. مابقی مراحل توسط مرکز زمان انجام شده و نسخه نهایی پروژه در تاریخ مقرر تحویل می گردد. همکاری با شبکه زمان بسیار ساده و در عین حال سریع است. همکاران بخش پشتیبانی به صورت شبانه روزی پاسخگو بوده و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند.

نحوه دریافت کمیسیون بازاریابی هر پروژه

بازاریاب کمیسیون هر سفارش را در همان ابتدای کار دریافت می کند. پس از اینکه مشتری یک ردیف پیشنهادی را انتخاب نموده می بایست هزینه همان ردیف را پرداخت نماید. پس از تایید پرداخت وجه توسط مشتری، شبکه زمان نسبت به محاسبه کمیسیون حداکثری اقدام می کند. مبلغ کمیسیون به بازاریاب اعلام شده و از کل مبلغ ماخوذه کسر می شود.


راهنمای همکاری بازاریاب با مرکز ترجمه زمان

پس از دریافت فرم استخدام، اطلاعات بررسی شده و یک حساب کاربری برای بازاریاب ایجاد می شود. اطلاعات حساب کاربری در اختیار بازاریاب قرار می گیرد. پس از این مرحله بازاریاب موظف است مطابق روال زیر عمل کند :

۱- بازاریاب سفارش مشتری را دریافت می کند.
۲- فایل یا متن مشتری را از طریق حساب کاربری اش ارسال می کند.
۳- در کمتر از ۱۰ دقیقه پیش فاکتوری برای بازاریاب ارسال میشود.
۴- اطلاعات پیش فاکتور توسط بازاریاب در اختیار مشتری قرار می گیرد.
۵- مشتری با بررسی ردیف های پیشنهادی شبکه زمان، تاریخ تحویل مناسب و مبلغ مناسب بودجه اش را انتخاب می کند.
۶- با تایید مشتری، هزینه پروژه توسط بازاریاب از مشتری اخذ می شود.
۷- در این مرحله، بازاریاب ضمن اطلاع رسانی در خصوص پذیرش فاکتور از سوی مشتری، ردیف انتخابی مشتری را به مرکز زمان اعلام می کند.
۸- واحد حسابداری کمیسیون پروژه را مشخص کرده و به بازاریاب اعلام می کند.
۹- مابقی مبلغ توسط بازاریاب به حساب شبکه زمان واریز می شود تا پروژه آغاز شود.
۱۰- در تاریخ مقرر، پروژه در قالب نسخه نهایی از طریق حساب کاربری بازاریابان قابل دانلود خواهد بود.

پس از تحویل پروژه از طریق sms و ایمیل اطلاع رسانی می شود تا بازاریاب سریعا فایل را دریافت کرده و برای مشتری ارسال کند.


مدت زمان پاسخگویی هر درخواست ارسالی

پاسخگویی فوری بوده و معمولا در کمتر از یک ربع پیش فاکتور ارسال می شود. همچنین شماره تلفن های اعلامی مرکز شبانه روزی بوده و به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو می باشند. مرکز ترجمه زمان تعطیلی نداشته و در ایام تعطیل رسمی نیز دایر است.


نحوه رسیدگی به اعتراضات مشتریان

در سرویس های آنلاین و خدمات تخصصی، گاهی اوقات مسائل و مشکلاتی در خصوص کیفیت و یا زمان تحویل رخ می دهد. ضریب تاخیر در شبکه تخصصی زمان ۴ درصد است. یعنی از هر ۱۰۰ سفارش ۴ سفارش با تاخیر تحویل می شوند. گاهی اوقات نیز عدم تطابق سلیقه مترجم یا کارشناس با مشتری، زمینه ساز اعتراض می شود. در تمامی موارد اعلامی، شبکه زمان پاسخگو بوده و جلب رضایت می نماید.

استخدام بازاریاب در شبکه زمان

 • لطفا به استان و شهرستان محل سکونت تان اشاره کنید.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Max. file size: 100 MB.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
   Max. file size: 100 MB.

   خدمات آنلاین و تخصصی شبکه زمان

   مرکز زمان گروهی بزرگ از کارشناسان ماهر و متعهد است. کیفیت بالا، سرعت بالا، امنیت بالا و نرخ بسیار مناسب سبب شده است تا استقبال از خدمات مرکز بیش از پیش باشد. خدمت اصلی شبکه زمان ترجمه تخصصی است. بیشترین ترافیک نیز مربوط به ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی است. به مرور زمان، به دلیل رضایتمندی و استقبال مشتریان، سایر خدمات تخصصی نیز به سبد سرویس های شبکه زمان افزوده شد. خدمات تخصصی مجموعه به شرح زیر است :

   استخدام دانشجو (بازاریاب ترجمه و خدمات آنلاین)

   بیشترین بازاریاب (Marketer) در بخش ترجمه را دانشجویان تشکیل می دهند. دانشجویانی که از روابط عمومی بالایی برخوردار هستند یا فعالیت مطلوبی در شبکه های اجتماعی دارند، در این بخش حضوری پر رنگ دارند. حاشیه سود فعالیت در بخش بازاریابی خدمات آنلاین، بسیار مناسب است. به دلیل کثرت تعداد مشتریان ترجمه در سطح کشور، در مدت زمان کمی ارزش افزوده بالایی تولید می شود. با تکمیل فرم ذیل، راهنمای همکاری برای تان از طریق پست الکترونیکی تان (Email) ارسال می شود.

   همکاری با مراکز خدماتی حضوری

   مراکز خدماتی حضوری نظیر کافی نت ها، مراکز چاپ، موسسات انتشاراتی، کافه های دانشجویی، کتابخانه ها و هر مکانی که با دانشجویان و مخاطبان خدمات ترجمه در ارتباط هستند می توانند با شبکه زمان همکاری نمایند. سرویس های شبکه زمان جامع و تخصصی بوده و از لحاظ سطح نرخ در سطح کشور رقابتی می باشند. همچنین، بیشترین درصد کمیسیون همکاری ( تا ۳۵ درصد) برای همکاران بازاریاب در نظر گرفته می شود.

   دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص بازاریابی

   برای دریافت راهنمایی و یا طرح سوال در خصوص استخدام و همکاری به عنوان بازاریاب، با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. لطفا سوالات و نکاتی که مایل هستید طرح نمایید را ابتدا یادداشت نمایید. همکاران بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی دقیق در خصوص تمامی مسائلی هستند که در خصوص بازاریابی خدمات تخصصی آنلاین مطرح می شود.

   استخدام بازاریاب ترجمه انگلیسی و فارسی برای ارتباط با واحد پشتیبانی لطفا از بخش تماس با ما در وب سایت زمان اقدام کنید » تماس با ما

   طرح نظر در خصوص بازاریابی ترجمه و سایر خدمات تخصصی

   از طریق بخش ثبت دیدگاه در ذیل همین بخش، پذیرای دریافت نظرات و دیدگاه تان هستیم. لطفا هر آنچه در خصوص بازاریابی و همکاری به عنوان بازاریاب به عنوان پیشنهاد یا انتقاد قابل طرح است را با ما در میان گذارید.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.