سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

تبادل لینک با وب سایت ترجمه زمان

تبادل لینک ماندگار با سایت ترجمه زمان » شبکه ترجمه زمان، آماده همکاری و اعطای امتیازات ویژه به مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها می باشد. تبادل لینک اصولی و مطابق با استانداردهای بهینه سازی تاثیر بسزایی بر رتبه و موفقیت تبادل کنندگان دارد. این تبادل بایستی منطبق بر جدیدترین اصول بهینه سازی (سئو – SEO) باشد. بدین ترتیب اثری مثبت در عملکرد سایت و وبلاگ داشته باشد.

تبادل لینک با وب سایت ترجمه زمان مرکز زمان در حوزه فناوری اطلاعات دارای تیمی ماهر و متخصص است. تسلط بر اصول بهینه سازی (Search engine optimization) با تحقیق و بررسی مستمر در این حوزه میسر شده است. تبادل لینک صحیح و ماندگار، سبب ارتقای سطح رتبه وب سایت ها و وبلاگ ها در نتایج جستجو می شود. اگر درج لینک متقابل، به صورت تخصصی و با رعایت تمامی نکات فنی انجام شود، حفظ رتبه برای مدت مدید میسر می شود.

امتیازات ویژه تبادل لینک با شبکه زمان

تبادل لینک (Backlink Link exchange) یک همکاری دو سویه با منافع دو سویه است. پیشنهاد دهنده این همکاری شبکه زمان بوده است. بر همین اساس، آنچه در توان داریم را در قالب پیشنهادات یا امتیازات ویژه ارائه می دهیم. در قبال درج لینک مجموعه ترجمه زمان در وب سایت یا وبلاگ تان، امتیازات ذیل اعطا می گردد :

ارائه کارت تخفیف ۴۵ درصدی یک ساله خدمات تخصصی شبکه زمان در قالب حساب کاربری اختصاصی (دفعات استفاده نامحدود)

همکاری در تولید محتوای تخصصی در قالب ترجمه، بازنویسی و خلاصه نویسی با همکاری کارشناسان (معرفی کارشناسان ماهر و متخصص)

تسهیل و تسریع پروسه همکاری و استخدام برای کسانی که از سوی مدیران وب سایت ها و وبلاگ های همکار با شبکه زمان معرفی می شوند.

فرم تبادل لینک با شبکه ترجمه زمان

لطفا مطابق راهنمای ذیل عمل نموده و فرم تبادل لینک را تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم تبادل لینک، درخواست در کمتر از یک ساعت توسط واحد فنی بررسی می شود. با تایید اطلاعات، کارت تخفیف اختصاصی تهیه شده و به آدرس ایمیل تان ارسال می شود. به منظور بهره مندی از تمامی خدمات شبکه زمان کافیست در هر سفارش کارت تخفیف را ضمیمه درخواست تان نمایید. کارت تخفیف با فرمت PDF می باشد.

راهنمای تبادل لینک با سایت ترجمه زمان

به منظور تبادل لینک با سایت زمان لطفا مطابق راهنمای ذیل عمل کنید. پاسخگویی به درخواست ها بسیاری سریع بوده و در کمتر از یک ساعت، به فرم های دریافتی ترتیب اثر داده می شود.

۱- لینک سایت زمان را در وبلاگ یا وب سایت تان قرار دهید.
۲- عنوان لینک » ترجمه انگلیسی و فارسی زمان
۳- آدرس لینک » https://zamantc.ir
4- سپس فرم ” تبادل لینک با شبکه زمان ” را در این بخش تکمیل کنید.

لینک سایت زمان را در بخش پایینی وبلاگ یا وب سایت تان یا در ستون کناری درج نمایید.


تسهیل استخدام و کسب درآمد برای دوستان و آشنایان مدیران تارنما

شبکه زمان شرایط اشتغال و استخدام را برای تعداد زیادی از روزنامه نگاران، مدیران وبلاگ ها، دانشجویان متخصص، مترجمین، ویراستاران، نویسندگان، طراحان گرافیک و محققین فراهم کرده است. اگر در میان دوستان و آشنایان کسانی را سراغ دارید که تمایل به همکاری با مجموعه زمان را دارند، کافیست از سوی شما معرفی شوند.

استخدام در مرکز ترجمه آنلاین و تخصصی زمان لطفا آدرس ” فرم استخدام ” را در اختیار افراد واجد شرایط قرار دهید تا با معرفی شما به عنوان معرف، از اولویت در گزینش برخوردار شوند.

تبادل لینک با شبکه زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.