شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

فرم استخدام

برای آغاز همکاری و استخدام در شبکه زمان، خواهشمندیم فرم استخدام “ را تکمیل نمایید.

فرم استخدام مترجم، طراح، نویسنده، ویراستار، تایپیست و خلاصه نویس اعلام زمان رسیدگی به تقاضای همکاری » با توجه به تغییر در تقویم کاری دانشگاه ها و شروع ترم جدید تحصیلی دانشگاه ها از هفته اول آذرماه آزمون با تاخیر برگزار خواهد گردید. ۴۸ ساعت قبل از برگزاری آزمون از طریق SMS و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. سپاس بی پایان | شبکه تخصصی زمان ۱۳۹۹٫۸٫۱۵

خواهشمندیم در تکمیل فرم استخدام، نهایت دقت را داشته باشید. شبکه تخصصی زمان به عنوان یک واحد حقوقی معتبر فعالیت می نماید. فعالیت مجموعه زمان در قالب شرکت سهامی خاص بوده و دارای پروانه کسب صنفی می باشد. بر همین اساس، مجموعه زمان محق به احراز هویت متقاضیان استخدام می باشد. خواهشمندیم در تکمیل فرم استخدامی، از صحت اطلاعات مندرج اطمینان حاصل فرمایید. به فرم های استخدامی ناقص ترتیب اثر داده نمی شود.

آزمون استخدام - فرم استخدام در وب سایت ترجمه زمان شرکت در آزمون رایگان می باشد و مرکز زمان هزینه ای بابت برگزاری آزمون اخد نمی کند.
شرکت در آزمون مشمول محدودیت های سنی و مدارج آکادمیک و دانشگاهی نمی باشد. مبنای گزینش همکاران مهارت و تخصص در ردیف شغلی مربوطه می باشد.

مدت زمان بررسی فرم استخدام

معمولا هر دو هفته یک بار فرم های استخدامی تجمیع شده و در خصوص تاریخ و شرایط برگزاری آزمون استخدامی آنلاین (غیرحضوری) اطلاع رسانی می شود.


خواهشمندیم این بخش را با دقت مطالعه کنید :

پس از تکمیل فرم استخدام منتظر تماس مسئولین مرتبط باشید. با توجه به حوزه کاری و رشته تخصصی، رزومه های متقاضیان جمع بندی شده و پس از رسیدن تعداد رزومه ها به حد نصاب، نسبت به تعیین تاریخ برگزاری آزمون استخدامی اقدام می گردد. آزمون استخدامی به صورت آنلاین برگزار می شود. مدت زمان آزمون با توجه به رشته تخصصی و نوع شغل متغیر است.

فرم استخدام - استخدام در سایت ترجمه زمان خواهشمندیم سوالات خود را پیرامون استخدام و فرم استخدام شبکه تخصصی زمان، از طریق بخش ثبت دیدگاه در قسمت پایین و یا بخش ” تماس با ما ” طرح نمایید. پاسخگویی سریع و دقیق است.


برگه آزمون در حکم نمونه کار است.

خواهشمندیم به این نکته دقت نمایید » هر آنچه در آزمون استخدامی ارائه می دهید به عنوان نمونه کارتان ثبت می شود. محتوای آزمون در صورتی قبولی در آزمون، به مشتریان ارائه می شود.

تکمیل فرم استخدام - آگهی استخدام در سایت ترجمه زمان نمونه کارهایی که متقاضیان پیش از شرکت در آزمون استخدامی ارائه می نمایند، دارای تاثیر مثبت در گزینش است. اما، به این نکته توجه نمایید که با توجه به پذیرش مسئولیت حقوقی توسط شبکه تخصصی زمان، ملزم به اخذ آزمون و بررسی ماحصل تلاش متقاضیان هستیم.

خواهشمندیم در آزمون استخدامی، نهایت تلاش تان این باشد که بهترین کیفیت را ارائه نمایید. مشتریان با بررسی دقیق نمونه کار همکاران و کارشناسان شبکه زمان، بر اساس نیاز و سلیقه شان، مجری پروژه های شان را انتخاب می نمایند.


پاسخگویی فوری به سوالات استخدامی :

لطفا سوالات خود را پیرامون تمامی مسائل استخدامی از طریق بخش تماس با ما و یا بخش ثبت دیدگاه در همین بخش طرح نمایید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون هر یک از ردیف های شغلی در مجموعه تخصصی زمان، از طریق لینک های زیر اقدام کنید »

فرم تقاضای استخدام

مرحله 1 از 9

 • اطلاعات پرسنلی متقاضی

 • لطفا شماره یکی از بستگان یا دوستان نزدیک را جهت تماس در مواقع ضروری اعلام نمایید. (شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت)
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Max. file size: 100 MB, Max. files: 2.
   لطفا عکس پرسنلی تان را ارسال نمایید.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
   Max. file size: 100 MB, Max. files: 5.
    اگر پیش از این رزومه ای را برای خود آماده کرده اید می توانید از این بخش ارسال نمایید.

   استخدام نویسنده مقاله و پایان نامه

   استخدام مترجم و نویسنده انگلیسی و فارسی مقاله و پایان نامه اگر توانایی و مهارت لازم جهت فعالیت در بخش نگارش مقاله تخصصی و پایان نامه دارید، لطفا در تکمیل فرم به این موضوع اشاره کنید. شبکه زمان به منظور پاسخگویی به درخواست های کاربران، نیاز وافری به همکاری با نویسندگان ماهر مقاله و پایان نامه دارد. در صورتی که در بخش نویسندگی مقاله و پایان نامه نمونه کار منتشر شده دارید، در اولویت استخدامی می باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، خواهشمندیم پس از تکمیل فرم استخدام، با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید » ۰۹۱۹۰۶۴۹۴۹۳ (شبانه روزی)

   شبکه زمان ضمن پشتیبانی کامل حقوقی از اعضای خود، بیشترین حق الزحمه را در میان مراکز خدماتی پرداخت می کند. پس از قبولی در آزمون، دفترچه راهنمایی در اختیار همکاران جدید قرار می گیرد. در دفترچه راهنما تمامی اطلاعات مرتبط نظیر نحوه آغاز کار، نرخ دستمزدها، نحوه تعامل با مرکز و … ارائه می شود.


   استخدام طراح و گرافیست ماهر

   مرکز زمان طراح حرفه ای و گرافیست استخدام می کند. در بخش تولید محتوا برای شبکه زمان و مشتریان مجموعه، نیازمند همکاری با طراح حرفه ای هستیم. اکثر پروژه هایی که در این بخش ثبت می شوند مربوط به طراحی بنر، لوگو و یا ساخت کلیپ و انیمیشن است. اگر در بخش طراحی تحت وب صاحب تجربه و مهارت کافی هستید، پذیرای حضورتان در شبکه کشوری زمان هستیم.

   فرم استخدام مترجم و استخدام طراح و گرافیست ماهر لطفا ضمن تکمیل فرم استخدامی در همین بخش، نمونه کارهای تان را برای ارزیابی کیفی ارسال نمایید.
   لطفا جهت دریافت راهنمایی و یا طرح سوال پیرامون استخدام طراح و گرافیست کار ،با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

   تا کنون 120 دیدگاه برای فرم استخدام ثبت شده است;

   1. بنده از سال ۹۴ مترجم چندین سایت بودم ولی ب دلیل امتحانات از سال گذشته همکاری خود را با تمامی سایتهای قبلی قطع نمودم. چندین کتاب کامل ترجمه کردم. اکنون آمادگی انجام ترجمه های تخصصی را دارم.

     1. بنده یک خانم دو رگه هستم(عربی ایرانی)
      با وجود نداشتن مدرک دانشگاهی مدتی به عنوان مترجم توریست کار کردم.مایلم با توجه به کمبود توریست به دلیل شیوع کرونا،کار مترجمی رو ادامه بدم.خوشحال میشم با شما همکاری کنم.

       1. درود و سلام به شما
        زهرا صنوبری
        ویراستار زبان فارسی و عربی هستم
        ۱۸ سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه ویراستاری انواع متون دارم و به صرف و نحو عربی کاملا مسلطم. نویسنده و ویراستار کتاب نیایش های رضوی. سرعت و دقت بالا. تعهد و امانتداری بسیار
        برای همکاری اعلام آمادگی می کنم.
        فرم پر شده.
        سپاسگزارم.

     1. سلام م ایرج سلطان محمدی هستم کارشناس انتشارات پژوهشگاه علوم انسانی ومطالعات فرهنگی وزارت علوم ،دارای سابقه ۱۳ سال در امر نشر تولید کتاب ومحتوا علاقمند همکاری با شماهستم

     1. برای ثبت عکس کارت ملی مشکل داشتم که حل شد خوشبختانه. توی قسمت نمونه کارها هر کاری که میفرستادم یه ضربدر قرمز میزد ولی مینوشت۱۰۰ درصد یعنی ارسال شده؟؟
      چطور میتونم یه نمونه کار دیگه بفرستم.یا لازم نیست؟؟

      1. زمانی که عدد ۱۰۰ درصد نمایش داده می شود یعنی فایلی یا محتوایی که ارسال کرده اید، به صورت کامل آپلود شده است. با کلیک روی علامت ضرب در در فرم استخدام، محتوا یا فایل آپلود شده حذف می شود. در آزمون استخدامی، نمونه کارهای بیشتری قابل ارسال است.

     1. سلام. وقت بخیر. من داشتم فرم‌ها رو پر میکردم دیدم اطلاعات کامل حساب بانکی رو هم میخواست که وارد کنم. میخواستم بدونم وقتی هنوز استخدامی صورت نگرفته چرا باید این اطلاعات کامل وارد بشه؟ اینها برای بعد از قبولی و استخدام هستش.

   2. با عرض سلام و وقت به خیر. بنده در رشته روزنامه نگاری تحصیل کردم، کارشناسی ارشد علوم ارتباطات هم دارم. الان هم دانشجوی رشته حقوق هستم در مقطع کارشناسی. هم در زمینه روزنامه نگاری فعالیت داشته ام و هم پژوهش و تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته روابط عمومی، از جمله دروس ویراستاری و شیوه نگارش فارسی در مطبوعات و… الان هم یک کتاب حقوقی رو دارم ویرایش می کنم، هم ویرایش دستوری و هم محتوایی. خوشحال میشم با شما همکاری کنم در صورت امکان.

   3. از اهتمام شما نسبت به توجه به امر نویسندگی سپاسگزارم وبه عنوان فردی که نزدیک به نیم قرن سابقه نویسندگی دربخش های مختلف وآموزش روزنامه نگاری را دارد، نگران سرنوشت این فعالیت و کیان قلم واهل قلم بوده ام. هر تلاشی که دراین طریق انجام شود مقدس وسازنده است؛ زیرا انسان ها با خواندن ودانایی توانا می شوند همچنانکه حکیم فردوسی فرموده : توانا بود هرکه دانا بود زدانش دل پیر برنا بود.

   4. سلام وقتتون بخیر
    بنده وکیل پایه یک دادگستری با ۱۰ سال سابقه وکالت و عضو کانون هنرمندان بدلیل علاقه وافر به ویراستاری چه ادبی و چه تخصصی حقوق امادگی خویش را جهت همکاری اعلام مینمایم.
    ضمن عرض پوزش بابت پر نکردن مشخصات بانکی بدلیل مشکلاتی که ما حقوقیها روزانه با ان در ارتباطیم ایشالا در مراحل بعدی اعلام مینمایم.
    با سپاس فراوان

   5. با عرض خسته نباشید به شما عزیزان
    من حدود دو هفته است فرم رو کامل پر کرده ام اما شما با بنده برای آزمون تماس نگرفتید این به معنای نبود آزمون یا من مورد قبول نبودم؟
    و تماس به چه صورت انجام میگیرد ایمیل یا تلفن؟

   6. باسلام من در قسمت ترجمه برای زبان ترکی استاتبولی درخواست دادم ومراحل فرم ثبت نام را پر کردم من در طی سالها زندگی در ترکیه به مراحل ترجمه های گویشی.نوشتاری تسلط تقریبا کاملی دارم زبان مادری منهم ترکی آذربایجانی هست نیاز به کار در شرایط مطلوب شما را دارم .باتشکر.

    1. سلام . فرم استخدامی هیچ مشکلی ندارد! امکان دارد تصاویر ارسالی تان با فرمت های نامتعارف بوده و یا حجم بسیار بالایی دارد. لطفا از فرمت های متعارف نظیر JPEG و PNG استفاده کنید. در صورت نیاز جهت دریافت راهنمایی با پشتیبانی شبکه ترجمه زمان تماس حاصل فرمایید. با سپاس

   7. تقاضای دو نفر معرف برای چیست؟ با توجه به اینکه ادعا شده فقط مهارت افراد موردنظر است و آزمون و نمونه کار معرف متقاضی ست، یک چنین گزینه ای توجیه عقلانی ندارد.

   8. باسلام،خسته نباشید،ازمن ۸۰تومن اقایی که معرف سایت ایران تایپ درون دیواراگهی زده بودن واسه استخدام تایپیست .درخواست کردن بنده هم پرداخت کردم .اسم ونام خانوادگی اقای……،،….دارم .ممنون میشم پیگیری کنید.تایکی دونفردیگه مثل من گول نخورن

    1. بله. همکاری تان امکان پذیر است. به دلیل شیوع بیماری کرونا و مجازی شدن آموزش ها در تمامی مقاطع، حجم متون دست نویس به شدت کاهش یافته و عملا ترافیک کاری در بخش تایپ به صفر رسیده است. این مورد را مدنظر داشته باشید. با سپاس

   9. سلام. من خارج از ایران زندگی می کنم و مهارت بالایی در تایپ و ترجمه دارم. آیا شما با مترجمین و تایپیست های خارج از کشور هم همکاری می کنید؟ من مسلط به زبانهای انگلیسی و اردو هستم.

    1. با توجه به رسمی بودن مرکز و دقت نظر در جذب نیرو جهت همکاری طولانی مدت، تلاش بر این بوده است تا اطلاعات جامعی در خصوص متقاضیان همکاری با مرکز در رسته های مختلف شغلی داشته باشیم. بدین ترتیب امکان بررسی و گزینش سریع تر و دقیق تر خواهد بود. با سپاس

   10. سلام، روزتون بخیر و شادی🌹. خوشحال میشم در زمینه ویراستاری زبان فارسی باهاتون همکاری کنم، (هم از نظر محتوا و هم از نظر فنی که شامل: علائم نگارشی، دستور زبان و گرامر، تصحیح املائی و… می شوند.) همچنین به تایپ فارسی و انگلیسی هم تسلط کامل دارم. در زمینه نویسندگی هم مهارت دارم. تعداد بسیار زیادی هم، کتاب مطالعه کردم. دوره نویسندگی و ویرایش رو هم گذروندم.
    اما در یه مورد، می خوام باهاتون صادق باشم، من ۱۴ ساله هستم و می خواستم بدونم که از این بابت مشکلی وجود نداره؟
    پیشاپیش از حسن توجه تون سپاسگزارم🌿🌷☺️

   11. سلام وقتتون بخیر من مدت هاست فرم استخدام رو پر کردم و تلفنی هم باهاتون صحبت کردم فرمودین همین آذر استخدامی داریم. میشه بدونم چندم آذرماه آزمون میگیرین؟ من خیلی عجله دارم و باید هر چه سریع تر وارد کار بشم ممنون

   12. سلام درود خدمت شما مدیریت گرامی بنده در فرم استخدامتون که توی سایت گذاشته بودید رو تکمیل کردم و بنده قبلا هم سابقه تایپ هم داشتم در کافی نت و این که خودمم کافی نت داشتم ممنون میشم من رو توی الویت خودتون قرار بدید با سپاس

   13. سلام به سایت زمان عزیز من الان فرمم رو پر کردم داخلش هم توضیح دادم که سیمکارت و کارت بانکی ندارم
    اگر فرم بنده رو تایید کردید به ایمیلم پیام بدید تا من برم کارت بانکی جور کنم
    با تشکر از شما

   14. درود و تبریک به مناسبت حلول سال ۱۴۰۲ شمسی و آرزوی سلامتی و سعادت، برای شما و همکاران گرامی تان را از درگاه خداوند منان خواهانم. ضمن احترام، باستحضار میرساند، بنده به نظر خودم به تایپ فارسی مسلط و باصطلاح ده انگشتی هستم، البته تشخیص سطح مهارت بر عهده کارشناسان شما خواهد بود. میزان تحصیلاتم لیسانس حقوق است، ۵۱ ساله می باشم و نزدیک به ۲۸ سال سابقه پرداخت بیمه تأمین اجتماعی دارم. فعلاً امکان ارسال عکس با ابعاد اعلامی تان را ندارم.

   15. سلام وقت بخیر
    من توانایی ساخت پاورپوینت و پی دی اف را دارم و میتونم زبان های ترکی و ترکی استانبولی را ترجمه کنم.
    امکان عضویت و همکاری با سایت شما وجود داره؟

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *