۲۵ خرداد ۱۴۰۰

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

استخدام تایپیست

استخدام تایپیست » شبکه ترجمه زمان، تایپیست ماهر استخدام می کند. تقاضای وافر به تایپ باعث شده است تا به استخدام تایپیست در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. اگر به تایپ تسلط دارید و می توانید با سرعت بالا تایپ کنید، پذیرای حضورتان در مجموعه تخصصی زمان هستیم.


شرکت اصلی :

شرکت همراه شبکه (فناور بنیان)
سهامی خاص

زیر مجموعه :

شبکه ترجمه زمان
(ترجمه آنلاین و حضوری تخصصی)

نوع همکاری تایپیست:

تایپ تمام وقت و پاره وقت
(متناسب با شرایط تایپیست)

محل کار :

آنلاین (وب سایت رسمی زمان)
حضوری : دفتر مرکزی

تسهیلات و مزایا :

پشتیبانی حقوقی و فنی
بیمه تامین اجتماعی (مشارکتی)

ساعات کاری :

آنلاین (شبانه روزی)
حضوری : مطابق تایم اداری

سفرهای کاری :

صرفا برای همکاران دارای قرارداد حضوری این امکان وجود دارد.

موعد پرداخت حقوق :

مطابق اعلام تایپیست
(پرداخت هفتگی و ماهانه)

سن متقاضی استخدام :

استخدام محدودیت سنی ندارد.
(اولویت با مهارت است)

جنسیت :

استخدام تایپیست آقا و خانم بدون محدودیت انجام می شود.

سابقه کاری :

اولویت استخدام با نتیجه کسب شده در آزمون استخدامی است.

* خدمت سربازی (آقایان) :

داشتن پایان خدمت الزامی نیست
(صرفا برای بیمه مورد نیاز است)

سطح تحصیلات :

مهارت و تخصص ملاک است.
(سطح تحصیلات موثر است)

زبان تایپ:

زبان های تایپ :
انگلیسی، ترکی و فارسی

حق الزحمه تایپ :

بیشترین نرخ حق الزحمه برای تایپ در نظر گرفته شده است.

اخذ مرخصی :

امکان اخذ مرخصی به صورت نامحدود وجود دارد.

برای مشاهده لیست کامل مطالب این بخش کلیک کنید : نمایش لیست عناوین این بخش

راهنمای استخدام تایپیست

برای استخدام به عنوان تایپیست، لطفا فرم استخدام را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم استخدام تایپیست، همکاران با شما تماس گرفته و تاریخی را برای برگزاری آزمون غیرحضوری تایپ تعیین می کنند. در تاریخ اعلام شده در آزمون شرکت کنید. در این آزمون میزان دقت و سرعت تایپ بر حسب زبان انتخابی (انگلیسی، فارسی، ترکی) ارزیابی می شود.

استخدام تایپیست آنلاین متن برای مشاهده فرم استخدام تایپیست کلیک کنید » فرم استخدام

شرایط استخدام تایپیست

گروه تایپ زمان، شرایط استخدام را بر اساس نیاز بازار هدف تعیین نموده است. مهم ترین مساله برای گروه تایپ زمان رضایتمندی گروه تایپیست و مشتریان است. بر همین اساس تلاش بر این بوده است تا شرایط استخدامی مناسب و در عین حال در بازار تایپ کشور، رقابتی باشد. مشتریان تایپ خواهان دریافت سرویسی برتر و متفاوت تر می باشند. به همین دلیل ساختار استخدام تایپیست نیز متفاوت است. گروه تایپ زمان به دنبال استخدام همکارانی است که ماهر بوده و توانایی جلب رضایت مشتریان را با پاسخگویی بهتر به سلیقه های متفاوت دارا هستند.

شرایطی که می بایست متقاضی استخدام به عنوان تایپیست دارا باشد به شرح زیر است :

 • مسئولیت پذیری
 • تخصص و مهارت
 • صداقت در کار
 • توانایی پذیرش خطا
 • داشتن روحیه کار تیمی
 • ارائه گزارش دقیق و لحظه ای
 • پذیرش قوانین و ضوابط کاری
 • تلاش برای برطرف نمودن سهوها
 • احترام به سلیقه و حقوق مشتری
 • صبوری و بردباری در برابر مشکلات
 • تعامل مطلوب با همکاران و مشتریان
 • نظم بالا در تحویل و عدم تاخیر در تحویل تایپ
 • امانت داری و حفظ محرمانگی و عدم نشر اطلاعات و داده پیام مرکز زمان و مشتری

 شرایط استخدام تایپیست اگر شرایط اعلامی را دارید، پذیرای حضورتان در گروه تایپ زمان هستیم. مجدد اعلام می شود استخدام تایپیست ماهر فوری بوده و خارج از نوبت انجام می شود. در بخش تایپ تقاضا بالاست و تلاش مرکز برای پرداخت حقوق بالا به تایپیست و همچنین کاهش قیمت خدمات تایپ برای مشتریان، سبب جذاب تر شدن سرویس و افزایش تقاضا می شود. به منظور مدیریت بهتر و دقیق تر سفارشات، استخدام تایپیست خارج از نوبت و سریع انجام می شود.

مهارت های مورد نیاز تایپیست

جهت فعالیت در هر شغلی نیازمند داشتن مهارت و تخصص لازم و کافی هستید. برای اینکه به عنوان تایپیست مشغول به کار شوید می بایست به تمامی مهارت ها و فنون تایپ آشنا باشید. تایپ کاری است که با تلاش و تمرین و استفاده از تکنیک های تایپ سریع، آسان تر، سریع تر و بهتر قابل انجام است. برای اینکه در تایپ مهارت بهتر و بیشتری داشته باشید می بایست به صورت مداوم تایپ کنید. گروه زمان خدمات تایپ را برای ۴ زبان انگلیسی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی و فارسی ارائه می دهد.

بسیاری از تایپیست های مبتدی سوالات زیر را از ما می پرسند :

 • چگونه سریع تایپ کنیم؟
 • چگونه صحیح تایپ کنیم؟
 • چگونه بدون اشتباه سرعت بالا تایپ کنیم؟
 • یادگیری تایپ ده انگشتی چگونه است ؟
 • روش سریع تایپ کردن چیست ؟
 • چطور می تونم تند تایپ کنم ؟

پاسخ به تمامی این پرسش ها تقریبا یکسان است. بایستی مهارت خود را در تایپ افزایش دهید. یک تایپیست ماهر دارای ویژگی ها و خصوصیت های مشخصی است که باعث می شود از دید مشتریان تایپ، فردی ایده آل برای سپردن سفارش باشد.

مهارت های مورد نیاز یک تایپیست برای استخدام در مجموعه زمان :

 • آشنایی با حالت صحیح دست ها هنگام تایپ
 • آشنایی با حال صحیح قرارگیری انگشت ها هنگام تایپ
 • تمرکز بیشتر بر روی دقت در تایپ تا سرعت تایپ
 • شناسایی اشتباهات متداول در تایپ و کاستن از اشتباهات
 • صبوری و پشتکار فراوان به منظور جلوگیری از کاهش تمرکز
 • عدم مشاهده کیبورد / صفحه کلید هنگام تایپ و تمرکز بر متن
 • لمس کلیدهای صفحه کلید با قدرت کمتر و افزایش سرعت تایپ
 • استفاده از ابزارهای پیشنهاد کلمات پیش از تایپ کامل تمامی حروف

مهارت های مورد نیاز تایپیست دقت کنید که مهم ترین خواسته مشتریان دریافت نسخه تایپی محتوای خود با قیمت مناسب، سرعت بالا و کیفیت مطلوب است. بنابراین معیار سنجش و استخدام تایپیست نیز منصفانه بودن قیمت تایپ، انتظارات مالی تایپیست، سرعت بالای تایپ و کیفیت بالای خدمات تایپیست است.

آزمون استخدام تایپیست

در این آزمون متن هایی گلچین شده است که در قالب سفارش مشتریان در سیستم، قبلا ثبت نموده اند. تلاش بر این است تا در این آزمون خطاها شناسایی شود، مدت زمان اتمام تایپ محاسبه شود، وقت شناسی و فرمت تحویلی بررسی شود و در نهایت تعیین سطح انجام شود. خدمات تایپ شاید به نظر سرویسی واضح و ساده و مشخص باشد اما در عمل، سرویسی است تخصصی، که نیازمند داشتن مهارت، صبر و پشتکار است. کوچکترین و جزئی ترین اشتباهات ممکن است برای مشتریان گران تمام شود.

 آزمون استخدام تایپیستبنابراین در آزمون استخدام تایپیست، به تمامی نکات ریز و درشت توجهی ویژه داریم. همچنین برگه آزمون تایپ به عنوان نمونه کارتان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بنابراین در تایپ دقیق و صحیح محتوایی که در آزمون در اختیارتان قرار می گیرد نهایت دقت را مبذول دارید.

فرم استخدام تایپیست

خواهشمندیم در تکمیل فرم استخدام تایپیست نهایت دقت را داشته باشید. صداقت در ارائه اطلاعات زمینه ساز همکاری مداوم خواهد بود. به فرم هایی که حاوی اطلاعات نادرست باشند و یا نقص اطلاعات داشته باشند ترتیب اثر داده نمی شود. همچنین فرم های استخدامی که فاقد مدرک شناسایی معتبر نظیر تصویر کارت ملی و تصویر پرسنلی متقاضی استخدام نباشد، باطل تلقی گردیده و حذف می گردد. هرگونه سوال یا موردی را در خصوص تکمیل فرم استخدام از طریق بخش “ثبت دیدگاه” در پایین این بخش و یا از طریق بخش “تماس با ما” طرح نمایید.

 فرم استخدام تایپیست جهت تکمیل فرم استخدام به عنوان تایپیست غیرحضوری کلیک کنید » فرم استخدام

نحوه بررسی آزمون استخدام تایپیست

برگه آزمون توسط همکاران تایپیست مرکز مورد بررسی قرار می گیرد. با تایید و تعیین سطح داوران آزمون، نتایج به اطلاع متقاضیان استخدام می رسد و مابقی مراحل طی می شود.

محتوای آزمون استخدام تایپیست

محتوای آزمون شامل متن، فرمول، جدول، نمودار، تصویر و … است. تلاش بر این است تا میزان تسلط تایپیست مشخص شده و با سلیقه و دقت نظر تایپیست آشنا شویم. با شناختی که از علایق و سلایق مشتریان داریم به دنبال استخدام همکارانی هستیم که توانایی بالایی در جلب رضایت مشتریان بازار تایپ دارند.

استخدام تایپیست : بازار کار تایپ (۱۳۹۹)

بازار کار تایپ همواره داغ است. خصوصا برای زبان هایی که پیچیده و دشوار هستند. زبان هایی نظیر فارسی، عربی و … به دلیل تفاوت در ساختار نگارشی و تلفظی با زبان های لاتین، از طرف نرم افزارهای مشهور چندان پشتیبانی قدرتمندی ندارند. همین مساله سبب شده است تا اکثر محتواها به صورت دست نویس ارائه شود. منتهی ارائه محتوا به صورت دست نویس امروزه چندان مطلوب و مورد پسند نیست. بنابراین نیاز است تا محتوا به صورت تایپ شده ارائه شود.

 استخدام تایپیست : بازار کار تایپ (1399) بخش اعظمی از سفارش های تایپ را کارهای دانشگاهی و تحقیقاتی تشکیل می دهد. بازار کار تایپ همواره مطلوب بوده است و به صورت فصلی می باشد. بازار کار تایپ متناسب با تقویم دانشگاهی ظرفیت کسب درآمد مناسبی را دارد.

استخدام تایپیست : امنیت شغلی تایپیست

منظور از امنیت شغلی تایپیست این است که ترافیک کاری مداوم باشد، پرداخت حقوق منظم باشد، حق الزحمه مطلوب و منصفانه باشد، دشواری تایپ نسبت به متون مختلف در نظر گرفته شود، توزیع سفارش های تایپ عادلانه باشد و …! مهم ترین مساله در امنیت شغلی و رضایت شغلی در بخش تایپ مداوم بودن ترافیک است.

نرم افزارهای فرمان پذیر صوتی دغدغه تایپیست!

دغدغه بسیاری از تایپیست ها پیشرفت روز افزون نرم افزارهایی است که فرامین صوتی را اجرا می کنند. نرم افزارهایی ارائه شده اند که می توانند گفتار را به نوشتار تبدیل کنند. منتهی این نرم افزارها برای برخی زبان ها بسیار ضعیف عمل می کنند و از سویی برخی متن ها و فرمول ها و کاراکترها و محتواها به قدری سفارشی سازی شده هستند که نمی توان با حرف زدن و بیان کردن، توسط نرم افزارها تایپ نمود.

 استخدام تایپیست : امنیت شغلی تایپیست صرفا زمانی شغل تایپیست ها در خطر خواهد بود که نرم افزارها به کمک سخت افزارها قادر به خواندن ذهن کاربر باشند. صرفا در این صورت است که ماشین یا نرم افزار می تواند آنچه را که در ذهن کاربر است به صورت کاراکترهای تایپی ارائه دهد. بنابراین از حیث اینکه امنیت شغلی تایپیست در خطر است فکر منفی به ذهن تان راه ندهید.

تعداد تایپیست ها بسیار زیاد است. اگر می خواهید در این بازار به صورت مداوم سفارش تایپ متن دریافت کنید حتما در بحث حق الزحمه منصفانه عمل کرده و سرعت عمل تان را بالا ببرید. همچنین کیفیت تایپ نیز بسیار مهم است. جلب رضایت مشتریان ضامن موفقیت شما و تامین ترافیک تان خواهد بود.

آینده بازار کار تایپ در کشور!

بازار کار تایپ در کشور همواره پر رونق بوده است. تایپ کاری فصلی است. منتهی چون تعداد مخاطبان بسیار زیاد است دارای گردش مالی مناسبی است. اگر بتوانید خدمات تایپ را به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه دهید مطمئنا، گردش مالی مناسبی را سمت خود هدایت خواهید کرد. تایپیست ها معمولا در سه نوبت کاری با اوج ترافیک و تقاضا مواجه می شوند. میانه سه ترم دانشگاهی بیشتری ترافیک کار تایپ را دارد.

 آینده بازار کار تایپ در کشور! در حاضر تنها دغدغه تایپیست ها در کل دنیا ظهور تکنولوژی های نوینی است که زمینه تایپ متن و محتوا را خصوصا رسم شکل و نمودار را در هر زمان و مکان میسر می سازند. به عنوان مثال صفحه کلید های (کیبورد) لیزری نوری مجازی یا صفحه کلید پروژکتوری با قلم های نوری امکان رسم شکل و نمودار و جدول را فراهم می کنند. با این حال، تا زمان همه گیری این ابزارها و استفاده روزمره از این تجهیزات چند سالی زمان نیاز است.

مزایای کار در بازار تایپ کشور!

مهم ترین مزیت کار در بازار تایپ کشور، داشتن شغلی با درآمد مناسب به نسبت دشواری و زمانی است که صرف می شود. بدون محدودیت مکانی و زمانی می توان درآمد کسب نمود. همچنین تایپ متن شغلی است که به تخصص چندانی در رشته های مختلف دانشگاهی نیاز ندارد. در واقع با تمرین و ممارت و تسلط به تایپ سریع ده انگشتی می توان درآمد کسب نمود. تایپ جز خدماتی است که نیازمند سرمایه گذاری زیادی نیست. در واقع با یک کامپیوتر می توان وارد عرصه تایپ شد.

 مزایای کار در بازار تایپ کشور! در حال حاضر تعداد سایت های ارائه خدمات تایپ زیاد است و تعداد زیادی مشتری از سراسر کشور از خدمات تایپ حرفه ای استفاده می کنند. تمامی مزیت های یک شغل آنلاین شامل خدمات تایپ آنلاین نیز می شود. بنابراین می توانید با توجه به توان تان به تایپ متن مشغول شوید.

تمرکز بیشتر تایپیست به کار تایپ!

تایپیست ها به دو صورت انفرادی و در قالب گروه فعالیت می کنند. تایپیست هایی که به صورت فرینلسر (Freelancer) و مستقل فعالیت می کنند علاوه بر تایپ بایستی درگیر مسائلی نظیر سفارش گیری، پاسخگویی به مشتریان، حسابداری، بازاریابی، رفع مشکلات حقوقی و اعتراض ها و … شوند. اما در فعالیت به صورت گروهی و در قالب مجموعه های حقوقی امکان پشتیبانی حقوقی فراهم است. در صورتی که عضو مجموعه های خدماتی معتبر شوید اموری نظیر پشتیبانی، حسابداری، پاسخگویی به مشکلات، رسیدگی به اعتراضات، بازاریابی و … توسط واحدهای مجزا انجام می شود. همین مساله سبب می شود تا تایپیست با تمرکز بیشتری صرفا به تایپ مشغول باشد.

مزایای همکاری با گروه تایپ زمان

گروه تایپ زمان شرایط ایده آلی را برای تایپیست های ماهر فراهم نموده است. هر مجموعه و گروهی دارای مزیت ها و نقاط ضعفی است. ضمن اینکه مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات همکاران تایپیست هستیم، مزایایی را که گروه زمان برای تایپیست ها فراهم نموده است را شرح می دهیم.

 • همکاری به صورت پاره وقت
 • همکاری به صورت تمام وقت
 • پرداخت منظم حقوق تایپیست
 • پشتیبانی فنی و حقوقی از تایپیست
 • تعیین حق الزحمه مطلوب و منصفانه
 • تخصیص پروژه تایپ به صورت اختیاری
 • امکان اخذ مرخصی متوالی کوتاه مدت و بلند مدت
 • ارائه گزارش ریزپرداخت ها + جزئیات عملکرد تایپیست
 • ارتقای سریع شغلی بر اساس عملکرد و رضایتمندی مشتریان
 • حل و فصل مسائل مرتبط با بیمه تامین اجتماعی تایپیست ها

 مزایای همکاری با گروه تایپ زمان اگر در تایپ متن ماهر هستید، عضو گروه تایپ زمان شوید. گروه تایپ زمان پذیرای حضور تایپیست های ماهر از سراسر کشور می باشد. استخدام تایپیست برای تایپ متن، رسم جدول، رسم نمودار و تایپ فرمول فوری و خارج از نوبت کاری انجام می شود.

استخدام تایپست : بیمه تامین اجتماعی

گروه تایپ زمان در چهارچوب قوانین و مقررات کشوری، مسیر را برای بیمه تایپیست ها فراهم نموده است. یکی از مهم ترین مسائلی که دغدغه بسیاری از شاغلین به کار آزاد است بحث بیمه است. معروف ترین سازمان بیمه ای در کشور، سازمان بیمه تامین اجتماعی باشد. در حال حاضر مطمئن ترین سازمان برای بیمه بازنشستگی، بیمه سازمان تامین اجتماعی است.

 استخدام تایپست : بیمه تامین اجتماعی واحد حقوقی مرکز زمان با دریافت راهنمایی ها و مشاوره های پرسنل سازمان تامین اجتماعی، شرایط بیمه شدن تایپیست ها را فراهم نموده است. بدین منظور برای امسال، شرایط بیمه شدن تایپیست ها اطلاع رسانی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه بیمه شدن در سازمان تامین اجتماعی، از طریق حساب کاربری تان در سایت زمان اقدام نمایید. (پس از تکمیل فرم استخدام در سایت، همکاران با شما تماس گرفته و اطلاعات حساب کاربری را در اختیارتان قرار خواهند داد.)

حقوق و دستمزد تایپیست

تعیین حقوق و دستمزد تایپیست ها پس از بررسی کامل تمامی نرخ های ارائه شده در بازار تایپ کشور اعلام می شود. واحد رصد مجموعه زمان، با بررسی تمامی وب سایت های تایپ، موسسات فعال در بحث تایپ و … نرخ هایی را که از سوی این مراکز برای خدمات تایپ اعلام شده است جمع آوری نموده و لیست می کند. سپس با بررسی رتبه سایت ها و ترافیک موسسات ،به صورت تقریبی، مراکز برتر را شناسایی نموده و نرخ های هر مرکز را برجسته تر می کند. در نهایت با نظرسنجی از مشتریان و تایپیست ها، معدل گیری شده و مناسب ترین نرخ تایپ اعلام می شود.

 حقوق و دستمزد تایپیست قیمت تایپ به گونه ای اعلام می شود که ضمن جلب رضایت تایپیست ها ،مورد تایید و استقبال مشتریان نیز قرار گیرد. به همین دلیل، به منظور حفظ و افزایش ترافیک کاری تایپ، تابع نرخ نامه ای هستیم که از سوی هیئت مدیره برای خدمات تایپ ابلاغ می شود.

پرداخت حقوق بالا به تایپیست

رضایتمندی تایپیست ها در گرو پرداخت حقوق بالاست. گروه تایپ زمان، با بررسی میزان حقوق پرداختی سایر مراکز به تایپیست ها، همواره تلاش نموده است تا بیشترین میزان حقوق را برای بخش تایپ و تایپیست ها در نظر بگیرد. مهم ترین تاثیر این افزایش حقوق، افزایش سطح کیفیت خدمات تایپ است. با افزایش کیفیت خدمات تایپ رضایتمندی مشتریان تامین شده و ترافیک به طرز چشمگیری افزایش می یابد. البته افزایش حقوق تایپیست مشروط به ارائه خدمات تایپ با کیفیت بالا و سرعت مناسب است.

موعد پرداخت حقوق تایپیست

پرداخت حقوق تایپیست به صورت فوری انجام می شود. تعللی در پرداخت حق الزحمه و دستمزد تایپیست ها وجود ندارد. مطابق بخشنامه هایی که توسط مراجع ذی صلاح ابلاغ می شود عمل می کنیم. در آخرین بخشنامه مرتبط (نماد اعتماد الکترونیکی) اعلام شده است که می بایست فرصتی به مشتری داده شود تا کالا یا خدمات را مورد بررسی قرار دهد. در خصوص خدمات تایپ نیز با توجه به حجم و میزان پروژه فرصت یک هفته ای تا یک ماهه را برای مشتری در نظر می گیریم تا کیفیت تایپ را بسنجد.

 موعد پرداخت حقوق تایپیست در صورتی که اعتراضی در خصوص کیفیت تایپ از سوی مشتری ثبت نشود، پروژه تایپ مختومه اعلام شده و دستمزد تایپیست سریعا واریز می شود. واریز حقوق تایپیست در اولین روز کاری پس از مختومه اعلام شدن سفارش امکان پذیر است.

پرداخت منظم حقوق تایپیست

یکی از مسائل بسیار مهم در میزان رضایتمندی تایپیست ها، پرداخت منظم حقوق تایپیست است. در سیستم خدماتی زمان، تعیین موعد پرداخت حقوق و دستمزد بر عهده شخص تایپیست است. منظور از پرداخت منظم حقوق، واریز حقوق بین یک تا سه روز کاری از تاریخ ثبت درخواست واریز توسط تایپیست است. پس از پرداخت حقوق، گزارش واریز همراه با جزئیات عملکری در اختیار تایپیست قرار می گیرد.

 پرداخت منظم حقوق تایپیست واحد حسابداری مجموعه زمان با بررسی سفارش های تایپ مختومه، تمامی وجوه مرتبط با به صورت یکجا واریز نموده و فایل حسابداری مرتبط با تایپیست را برای وی ارسال می کند.

راهنمای کار در بخش تایپ

کار در بخش تایپ بسیار ساده و منعطف است. پس از شرکت در آزمون استخدامی و قبولی، به عنوان همکاری تایپیست در مجموعه فعالیت تان آغاز می شود. سفارش گیری به این صورت است که ناظر توزیع سفارش ها، با توجه به شناختی که از شما و سوابق کاری شما دارد، مناسب ترین پروژه تایپ را برای شما در نظر می گیرد. پس از قرارگیری سفارش جدید تایپ در دفترکاری (کارتابل)، یک sms به شماره تان ارسال می شود که از شما خواسته می شود تا وارد کارتابل کاری تان شده و سفارش جدید تایپ را بررسی کنید. با بررسی سفارش جدید، در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش سفارش جدید اطلاع رسانی خواهید کرد.

 راهنمای کار در بخش تایپ با پذیرش سفارش، پروژه تایپ به نام تان ثبت شده و می بایست در تاریخ اعلامی پروژه را ارسال نمایید. روال کار بسیار ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی می باشد.

برنامه کاری پویا و منعطف در تایپ آنلاین

یکی از مهم ترین مزیت های تایپ آنلاین، امکان مدیریت زمان توسط تایپیست است. در کارهای حضوری، می بایست در ساعت معینی در محل کار حاضر شده و امور محوله را انجام دهید. اما در شغل های آنلاین مدیریت زمان با شماست. فرقی نمی کند چه ساعتی و از کجا وارد حساب کاربری تان می شوید. صرفا انتظار داریم که خدمات تایپ را با کیفیت مطلوب و سرعت مناسب ارائه دهید.

 برنامه کاری پویا و منعطف در تایپ آنلاین تایپ آنلاین امکان مدیریت بهتر اوقات را برای تایپیست ها فراهم نموده است. همچنین باعث صرفه جویی در هزینه های جاری مرتبط با اشتغال می شود. مهم ترین مزیت تایپ آنلاین حذف رفت و آمد و هدر رفت زمان و کاهش ریسک بروز حوادث است.

استخدام تایپیست : زبان های تایپ

گروه تایپ زمان برای زبان های انگلیسی، فارسی، ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی تایپیست استخدام می کند.

تایپ فرمول

یکی از مهم ترین نیازهای مشتریان تایپ فرمول است. در اکثر رشته های تخصصی دانشگاهی فرمول در محتوای درسی وجود دارد. تایپ فرمول برای دانشجویان دشوار است. تایپ فرمول ضمن اینکه نیازمند داشتن مهارت است، شدیدا زمان بر و حوصله سر بر است. بنابراین بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند تا فرمول ها را به صورت دست نویس ارائه دهند.

 تایپ فرمول ارائه فرمول ها به صورت دست نویس از مطلوبیت محتوا می کاهد و امکان اینکه سهوی در فرمول نویسی وجود داشته باشد وجود دارد. به همین دلیل سرویس تایپ فرمول، سرویسی کاربردی و ارزشمند است. تایپیست می بایست به تایپ فرمول ساده و پیچیده مسلط باشد.

توانایی تایپیست در رسم جدول و نمودار

در بخش تایپ، تقاضا برای رسم جدول و نمودار زیاد است. خصوصا رسم نمودارهای دو بعدی و سه بعدی با استفاده ابزارهای نرم افزاری پرطرفدار است. همین مساله سبب شده است تا بسیاری از مشتریان خصوصا دانشجویان، تقاضای رسم جدول و نمودار را نمایند. بنابراین، خدمات تایپ می بایست علاوه بر تایپ متن شامل تایپ فرمول و رسم جدول و نمودار باشد.

 توانایی تایپیست در رسم جدول و نمودار انتظار از تایپیست حرفه ای این است که بتواند تمامی محتوا را در هر فرمتی به صورت تایپ شده تحویل نماید.

سوالات متداول بخش استخدام تایپیست

در این بخش گزیده ای از سوالات مکرری که توسط کاربران مطرح شده است را پاسخ داده ایم. اگر در خصوص استخدام به عنوان تایپیست سوال یا موردی هست که نیاز می بینید طرح نمایید، خواهشمندیم از طریق بخش ثبت دیدگاه در پایین و یا بخش ” تماس با ما ” اقدام نمایید.

 • استخدام تایپیست فوری دارید؟ بله. اگر تایپیست ماهری باشید خارج از نوبت کاری استخدام می شوید.
 • تایپیست معمولی هستیم استخدام دارید؟ بله. در سایت ثبت نام کرده و فرم استخدام را تکمیل نمایید.
 • می توانم به صورت دورکار به عنوان تایپیست استخدام شوم؟ بله. اکثر عناوین شغلی در مجموعه زمان به صورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.
 • آیا استخدام غیرحضوری تایپیست دارید؟ بله. نیازی به حضور در دفتر مرکزی برای اشتغال به کار تایپ نیست. می توانید بدون محدویت زمانی و مکانی به عنوان تایپیست آنلاین فعالیت نمایید.
 • استخدام تایپیست کتاب دارید؟ بله. اگر صرفا سفارش تایپ کتاب را می پذیرید به این نکته توجه داشته باشید که امکان دارد مدت زمان زیادی را منتظر دریافت سفارش تایپ کتاب باشید. بنابراین بهتر است سفارش تایپ متون متنوع را بپذیرید.
 • امکان استخدام تایپیست مبتدی (فعالیت از منزل) دارید؟ بله. توجه داشته باشید که ترافیک کاری تایپیست های مبتدی کمتر است اما در صورت جلب رضایت مشتری ،در مدت زمان کوتاهی ترفیع رتبه خواهید داشت.
 • درآمد تایپیست حرفه ای چقدر است؟ درآمد تایپیست حرفه ای به میزان فعالیت روزانه و همچنین توانایی در پذیرش سفارش های متنوع بستگی دارد. مطمئنا درآمدهای تایپیست های حرفه ای مطلوب است که از ابتدای آغاز به کار مجموعه از سال ۱۳۸۵ همکاری مداومی با مجموعه دارند.
 • آیا شغل تایپیست مداوم است؟ بله. در حال حاضر تهدیدی متوجه این شغل نیست.
 • آیا تایپیست باید به تایپ ده انگشتی مسلط باشد؟ بله. لزوم تایپ سریع تسلط به تایپ ده انگشتی است.
 • ترفند تایپ سریع چیست؟ آموزش های بسیاری در سطح وب در خصوص آموزش تایپ سریع یا تایپ ده انگشتی وجود دارد. با تمرین و تکرار می توانید در مدت زمان کوتاهی به تایپ ده انگشتی مسلط شوید.