سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

همکاری با مرکز ترجمه زمان (پست مهمان)

یکی از بهترین راهکارها یا روش های همکاری با مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها انتشار پست مهمان است.

رقابت در فضای وب رفته رفته دشوارتر و تخصصی تر می شود. یکی از مسائل مهم در جذب کاربر و افزایش رنک سایت یا وبلاگ، ارائه محتوای کاربردی و جذاب است. تولید محتوا یکی از سریع ترین روش های جذب مخاطب و کسب درآمد است. در مقابل تمامی مزیت ها، این کار هزینه بر و زمان بر است. مرکز زمان قادر به ارائه محتوای ارزشمند و منحصر به فرد رایگان برای مدیران تارنماها می باشد. دو روش عمده برای تولید محتوا عبارت است از :

  • ترجمه و تالیف (گردآوری، مطالعه و تحقیق، جمع بندی، تلخیص، بازنویسی و …) که در شبکه زمان به کار گرفته می شود.

پست مهمان - تولید محتوا سایت ترجمه مرکز زمان جهت فراهم نمودن زمینه همکاری پایدار و هدفمند، پیشنهاد “ تولید محتوا رایگان ” را برای مدیران سایت ها و بلاگ ها می دهد.

پست مهمان چیست؟

شبکه تخصصی زمان یک پست اختصاصی (مطلب / محتوای متنی) را برای وب سایت یا وبلاگ شما تهیه می کند. در قبال ارائه این سرویس هزینه ای اخذ نمی شود. صرفا انتشار این مطلب در سایت یا وبلاگ تان مورد نظر می باشد. درج یک لینک از شبکه تخصصی زمان به عنوان منبع مطلب، تقاضایی است که از محضر مدیران سایت ها و وبلاگ ها داریم. در قبال عنایت مدیران گرامی، شبکه زمان نیز پیشنهادات زیر را به عنوان ابراز ارادت و حسن نیت در قدردانی از توجه مدیران و وب مستران، ارائه می نماید :

– انتشار پست مهمان ارائه شده توسط مدیران در وب سایت ترجمه زمان
– ارائه حداکثر تخفیف ممکن برای بهره مندی از خدمات آنلاین تخصصی (تا ۵۰ درصد)
– معرفی کارشناسان ماهر و متعهد کشوری به منظور ارائه خدمات تخصصی با شرایط ویژه

روش های بهینه، راحت و سریع تولید محتوا (پست مهمان)

موضوع و حوزه تخصصی هر محتوا و سایتی، میزان دشواری تولید محتوا را مشخص می کند. بهترین روش های تولید محتوا که سریع، ارزان و انحصاری هستند توسط شبکه زمان به کار گرفته می شوند. هر یک از سرویس های اعلامی از محبوبیت بالایی میان وب مستران برخوردار هستند. با توجه به زمینه فعالیت سایت یا وبلاگ تان می توانید مناسب ترین روش تولید محتوا را انتخاب کنید. با تولید سریع محتوای ناب و جدید، سریع تر از رقبا ارزش آفرینی نمایید. مهم ترین روش های شناخته شده برای تولید محتوای مطلوب و انحصاری عبارت است از :

پست مهمان تازه و داغ » توضیح مختصری در مورد هر سرویس تولید محتوا به شرح زیر ارائه می شود :

– ترجمه تخصصی » ترجمه محتوای تخصصی و ناب به صورت فوری و در کوتاه ترین زمان با اقتباس از منابع خارجی معتبر
– گردآوری و تالیف » جمع آوری پست های مختلف از منابع مختلف حول محور موضوعی بخصوص و جمع بندی در قالب یک محتوای انحصاری و یکتا در وب
– بازنویسی و پارافریز » پیاده سازی و نگارش مجدد یک پست پر طرفدار و پربازدید از سایتی پرترافیک و انتشار در سایت خود به نحوی که سرقت ادبی و یا کپی محتوا تلقی نگردد. ( خدمات بازنویسی و پارافریز (Paraphrasing) محبوب ترین سرویس مدیران سایت ها و وبمستران می باشند )
– خلاصه نویسی » خلاصه کردن چندین پست و مطلب منتشر شده حول محور موضوعی واحد و نگارش یک پست جدید با محتوایی کاملا تخصصی ولی جمع بندی شده (این سرویس تقاضای بالایی دارد و تشخیص کپی یا اقتباس در این سرویس تقریبا صفر است.)

نحوه همکاری با مرکز ترجمه زمان (انتشار پست مهمان)

به عنوان مدیر وب سایت (یا وبلاگ) کافیست فرم ذیل را تکمیل کنید. در فرم به موضوع مورد نظرتان جهت تولید محتوا اشاره دقیقی داشته باشید. توضیحات کاملی در مورد آنچه انتظار دارید دریافت کنید ارائه دهید. به این نکته توجه کنید که موضوع انتخابی تان می بایست گذری به خدمات شبکه زمان نیز داشته باشد. به صورت روشن تر، موضوع به گونه ای انتخاب شود که بتوان در حد دو تا سه جمله نیز ارتباطی با خدمات شبکه زمان در مطلب برقرار کرد. با تکمیل فرم ذیل، پروسه تهیه و تولید محتوا شروع می شود. معمولا ۲ تا ۴ روز طول می کشد تا محتوا آماده شده و در قالب نسخه نهایی ارسال شود.

انتشار رایگان پست مهمان در وب سایت ترجمه انگلیسی و فارسی زمان پس از ارسال نسخه نهایی محتوای تولید شده و انتشار مطلب در تارنمای تحت مدیریت تان، کارت تخفیف حداکثری سرویس های شبکه زمان برای تان ارسال می شود. در هر سفارش یا درخواستی که ارسال می کنید کافیست این کارت را ضمیمه نمایید تا حداکثر تخفیف ممکن لحاظ گردد.

فرم پذیرش همکاری و درخواست تولید محتوای انحصاری

با تکمیل فرم ذیل، همکاری تان با مرکز ترجمه زمان آغاز می شود. شبکه زمان خواهان همکاری پایدار و مداوم است. بر همین اساس، آنچه در توان داریم جهت جلب رضایت مدیران و وب مستران ارائه می دهیم. تمامی خدمات تخصصی مجموعه با شرایط ویژه و به صورت کاملا رقابتی در سطح کشور، ارائه می شود.

درخواست تولید محتوا (پست مهمان)

  • لطفا به موضوع یا عنوان مرتبط با مطلبی که قرار است تهیه شود اشاره کنید.
  • لطفا توضیحات کاملی در خصوص آنچه انتظار دارید تا در نوشتن و تهیه مطلب مدنظر قرار گیرد و لحاظ شود، ارائه دهید.
  • لطفا کلمات کلیدی مورد نظرتان را اعلام نمایید.

پست مهمان با کیفیت بالا

اگر محتوای تولید شده به عنوان پست مهمان باعث شود تا کاربر مدت بیشتری در وب سایت تان حضور داشته باشد و با کلیک روی لینک سایت ترجمه زمان، در وب سایت شبکه زمان نیز مدت حضور بیشتری را ثبت نماید، گوگل امتیاز بالایی را برای پست مهمان منظور می کند. در واقع ارزشمند بودن مبدا محتوا و مقصد محتوا سبب می شود تا امتیاز هر دو تارنما به طرز چشمگیری افزایش یابد. همین مساله تاثیر مستقیمی در افزایش Impression هر دو تارنما دارد.


استفاده از انکرتکست های متفاوت در محتوا (Anchor Text)

یکی از مهم ترین نکاتی که می بایست در تولید محتوا به صورت پست مهمان به آن توجه داشت گزینش صحیح انکرتکست ها و عدم استفاده تکراری از آن هاست. مهم ترین کاری که توسط تیم تولید محتوا در شبکه زمان انجام می شود تعیین انکرتکست ها مهم و با ترافیک بالا است. گزینش صحیح انکرتکست ها سبب تجمیع صحیح و حداکثری امتیازات رنکینگ برای سایت منتشر کننده و سایت منبع پست مهمان است.


انکرتکست چیست؟

کلمات و کاراکترهای موجود در یک متن که به سایت یا متنی دیگر لینک می‌شوند را انکر‌تکست می‌گویند. انکرتکست در واقع همان قسمتی از یک لینک است که کاربر آن را مشاهده می‌کند و قادر است بر روی آن کلیک کند.


نکته کلیدی در مورد انکرتکست ها در صورت استفاده صحیح

اگر وب‌سایت‌های بسیاری با انکرتکستی واحد (یا مشابه) به یک صفحه از سایتی دیگر لینک دهند، آن صفحه به مرور به عنوان معتبرترین سایت برای آن کلمه کلیدی شناخته می‌شود. حتی اگر آن کلمه در محتوای آن صفحه وجود نداشته باشد! انتشار پست مهمان اهمیت بسیار زیادی دارد و ارزش انتشار مطلب و لینک دهی بین سایت ها زمانی برجسته تر می شود که می توان در مدت زمانی بسیار کوتاه و بدون صرف هزینه، ترافیک مناسبی را به سمت سایت مبدا و مقصد هدایت نمود.


مهم ترین نکته » تنوع لینک با پست مهمان

ساخت بک لینک (backlink) با پست مهمان کاری کاملا تخصصی است. شبکه زمان این کار را توسط مهندسین فناوری اطلاعات و با آنالیز دقیق کلمات کلیدی با هدف جلوگیری از افراط و تفریط در ادیت محتوا انجام می دهد. بنابراین، با یافتن مطالبی که نقطه اشتراکی بین سایت مبدا و مقصد دارند، بهترین نتیجه حاصل می شود. به همین دلیل، تاکید بر این است که موضوع انتخابی تان، مرتبط با زمینه فعالیت شبکه تخصصی زمان باشد.


دریافت مشاوره رایگان و فوری

لطفا برای طرح سوال و یا دریافت مشاوره با کارشناسان شبکه زمان در ارتباط باشید. پاسخگویی بسیاری سریع بوده و شبانه روزی می باشد. جهت ارتباط با کارشناسان کلیک کنید » تماس با ما


حجم محتوای تولید شده توسط مرکز زمان در قالب پست مهمان

شبکه زمان تابع خواسته و انتظارات مدیران سایت ها و وبلاگ ها است. هر وب سایت یا وبلاگی بر اساس زمینه کاری و موضوع فعالیت، از حجم محتوای استانداردی تبعیت می کند. معمولا برای وب سایت های پر بازدید محتوای ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه ای کفایت می کند. برای وبلاگ ها نیز محتوای کاربردی و ارزشمند ۵۰۰ تا ۷۵۰ کلمه ای مناسب است. در خصوص تعیین حجم تولید محتوا می توانید با شبکه تخصصی زمان مشورت نمایید.

وب سایت ترجمه آنلاین و تخصصی زمان برای ارتباط با واحد تولید محتوا در مجموعه زمان لطفا از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید » تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.