۲۵ خرداد ۱۴۰۰

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

پرسشنامه خدمات ترجمه آنلاین

هدف از گردآوری داده ها : هدف این تحقیق شناخت بهتر و دقیق تر نیاز کاربران، آشنایی با سلایق مشتریان به صورت عام و خاص، سنجش میزان رضایت کاربران و ارزیابی کلی عملکرد سایت زمان در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف مجموعه است. بدین منظور، مقصود اصلی ضمن تعریف عملیاتی (اندازه پذیر کردن مفاهیم مورد بررسی)، تبدیل تعریف به پرسشنامه بوده است.


دستورالعمل نحوه تکمیل پرسشنامه :

تقاضا داریم تا تاریخ ۱۳۹۹٫۱۱٫۶ در این تحقیق شرکت کنید.

در این پرسشنامه به منظور اطمینان از پاسخگویی صحیح، از سوالات معکوس استفاده شده است. خواهشمندیم با دقت هر سوال را بررسی نموده و پاسخ دقیقی را ارائه نمایید. برای پاسخ دادن به هر پرسش کافیست یکی از گزینه های مناسب را به تشخیص تان انتخاب نمایید.

سوال معکوس : برخی کاربران بدون توجه به محتوا و هدف پرسش در تکمیل پرسشنامه ها، گزینه های تصادفی را انتخاب می نمایند که سبب می شود نتیجه بررسی و تحقیق، دور از واقعیت باشد. به همین دلیل، در پرسشنامه فوق، سوالات به گونه ای طرح شده اند که در صورت انتخاب تصادفی پاسخ ها، ارزیابی فرم کنسل می گردد.


اهمیت تکمیل پرسش نامه :

تکمیل این پرسش نامه ضمن تسهیل و تسریع روند شناسایی نقاط ضعف و قوت گروه، زمینه لازم را جهت ارتقا بهتر و موثرتر سطح کیفی سرویس های ترجمه تخصصی فراهم می نماید. همچنین، سبب می شود تا با علایق و سلایق مخاطبان خدمات ترجمه آکادمیک و تجاری ، بهتر و دقیق تر آشنا شده و سرویس های تخصصی را متناسب با انتظارات و نیازشان سفارشی سازی و دسته بندی نماییم. بدین ترتیب قادر خواهیم بود خدمات تخصصی را در قالب پک های انحصاری و یکتا و همچنین رقابتی از لحاظ کمی و کیفی ارائه دهیم.

داده های استخراج شده از این تحقیق صرفا جنبه تحلیلی داشته و کمک شایانی در جهت تسهیل سرویس رسانی به مخاطبان هدف می کند. 


تشکر و قدردانی

به پاس عنایتی که نسبت به مجموعه تخصصی زمان دارید و به منظور قدردانی جهت شرکت در این تحقیق، تخفیف حداکثری (نازلترین تعرفه کشوری) برای تان منظور می گردد. با تکمیل پرسشنامه کد تخفیف مدت داری در اختیارتان قرار می گیرد تا بتوانید با حداکثر تخفیف ممکن (بیش از ۵۰ درصد) از خدمات شبکه تخصصی زمان بهره مند شوید. (محدودیتی در دفعات استفاده از خدمات گروه زمان وجود ندارد)


پرسشنامه بررسی عملکرد شبکه زمان

مرحله 1 از 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *