جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی پر ترافیک ترین سرویس ترجمه تخصصی و آنلاین کشور است.

اهمیت زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. به آمار جستجوی کاربران در بخش ترجمه آنلاین رجوع کنید. عبارت ” ترجمه انگلیسی به فارسی ” بیش از ده میلیون بار در ماه جستجو می شود. ترجمه انگلیسی به فارسی سرویسی سرنوشت ساز و تخصصی است. شبکه زمان، اهتمام ویژه ای به ارائه سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی با کیفیت بسیار مطلوب، قیمت بسیار مناسب و سرعت بالا دارد.

وب سایت ترجمه انگلیسی به فارسی متن زمان شبکه زمان، ترجمه انگلیسی به فارسی روان و سلیس حرفه ای را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.

ترجمه انگلیسی به فارسی روان و سلیس تخصصی

مهم ترین مساله در خدمات تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی روانی و سلیسی متن ترجمه است.

شبکه زمان به دنبال جذب بهترین مترجمین است. مترجمی ماهر علاوه بر داشتن دانش بالا در انتقال صحیح و دقیق مفاهیم، قلمی توانا دارد. ترجمه ای که روان و سلیس نباشد، خواننده متن را در دریافت صحیح و دقیق مفاهیم آزار خواهد داد! یکی از شروط مهم استخدامی در شبکه زمان، تسلط مترجم به جمله سازی صحیح و روان است. هر محتوایی در حوزه های مختلف تخصصی، دارای سبک ادبی و شیوه پیاده سازی مختص خود است.

ترجمه انگلیسی به فارسی رایگان در شبکه زمان مترجم انگلیسی به فارسی بایستی قلمی شیوا داشته باشد. مترجم حرفه ای توانایی بالایی در معادل یابی صحیح و جمله سازی سلیس و شیوا دارد.
مرکز زمان فرصت تست و ارزیابی رایگان کیفیت ترجمه را فراهم کرده است. پیش از اخذ هزینه، نمونه کار رایگان و تخصصی ارائه می شود.

ارسال فوری نمونه کار رایگان ترجمه انگلیسی به فارسی

اگر به تازگی با گروه زمان آشنا شده اید، می توانید نمونه کار رایگان و کاملا اختصاصی دریافت نمایید. در سایت زمان این امکان فراهم شده است که بتوانید به صورت کاملا رایگان و خیلی سریع نمونه رایگان برگردان (ترجمان) انگلیسی به فارسی را دریافت کنید. می توانید در تمامی رشته های دانشگاهی و در هر مقطع تحصیلی، نمونه ترجمه دریافت کنید. ارسال نمونه خارج از نوبت کاری بوده و فوری ارسال می شود. کافیست بخشی از متن مورد نظرتان را برای شبکه زمان ارسال کنید. مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

نمونه کار رایگان - ترجمه انگلیسی به فارسی متن برای دریافت نمونه کار رایگان انگلیسی به فارسی کلیک کنید » دریافت نمونه کار رایگان

برای ترجمه انگلیسی به فارسی استعلام قیمت رایگان بگیرید

برای اطلاع از قیمت ترجمه متن، فیلم یا فایل صوتی، کافیست درخواست تان را برای مرکز ارسال کنید.

گرفتن استعلام قیمت بدون هزینه بوده و کاملا رایگان است. می توانید به تعداد نامحدود درخواست استعلام قیمت ثبت کنید. ابتدا از سایت ترجمه زمان استعلام قیمت بگیرید. سپس تعرفه خدمات آنلاین سایر مراکز، سایت های ترجمه و دارالترجمه ها را بررسی کرده و مقایسه کنید.

استعلام قیمت ترجمه انگلیسی به فارسیبرای استعلام قیمت هر نوع محتوایی که تمایل دارید از انگلیسی به فارسی ترجمه شود کلیک کنید. » استعلام قیمت فوری

تخصیص مترجم انگلیسی به فارسی ماهر، متخصص و منصف

شبکه زمان گروهی بزرگ از مترجمین ماهر است. در مجموعه زمان مترجمین ماهر از سراسر کشور گلچین شده و بر اساس معیارهای کلیدی گزینش می شوند.

وجه تمایز سایت زمان با سایر سایت ها و دارالترجمه ها این است که “در مرکز زمان ترجمه انگلیسی به فارسی با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب ارائه می شود.” یکی از رسالت های اصلی گروه زمان، شناسایی مترجمین ماهر، متعهد، با دانش بالا و منصف است. رعایت انصاف در اعلام حق الزحمه بسیار مهم است. هر مترجم بر اساس رشته تحصیلی، حوزه کاری، سابقه کاری در بخش ترجمه، سرعت ترجمه، فن بیان و سبک نگارش دسته بندی می شود.

مترجم انگلیسی به فارسی آنلاین مرکز زمان برای پروژه ترجمه انگلیسی به فارسی مترجم ماهر مرتبط با رشته تخصصی متن را معرفی می نماید.

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی ( بهترین پیشنهاد قیمت کشوری )

بهترین نرخ ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی را در سطح کشور شبکه کارشناسان زمان پیشنهاد می دهد.

هر ماه یک بار تعرفه سرویس های تخصصی ترجمان را بر اساس سطح کیفی، سرعت و رنک وب سایت مراکز فعال در کشور ثبت و تحلیل می شود. با در نظر گرفته سطح حرفه ای بودن خدمات، مناسب ترین نرخ برای سرویس های آنلاین مرکز پیشنهاد می شود. لیست قیمتی مرکز زمان به گونه ای است که رضایتمندی مترجم و کارفرما را فراهم می سازد. (English To Persian Professional Translation Service)

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی برای مشاهده جدول هزینه خدمات تخصصی (English to Persian translation) کلیک کنید » قیمت ترجمه انگلیسی

ترجمه دانشجویی ( آکادمیک )

از لحاظ تعداد، بزرگ ترین گروه کاربران را در بخش ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی را دانشگاهیان تشکیل می دهند. خدمات تخصصی در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی ارائه می شود. ترجمه معتبر علمی و آکادمیک در هر گروه دانشگاهی (گروه ریاضی و فنی مهندسی، گروه علوم تجربی و پزشکی، گروه علوم انسانی و گروه هنر) توسط مترجم ماهر و متخصص در همان حوزه علمی و تحقیقاتی ارائه می شود.

ترجمه دانشجویی می بایست کیفیت بسیار بالایی داشته و با قیمت بسیار مناسبی ارائه شود.
خدمات علمی و دانشگاهی در شبکه زمان با کیفیت مطلوب، قیمت رقابتی و مقرون به صرفه ارائه می شود.

سرعت ترجمه – تحویل به موقع پروژه

تمامی درخواست هایی که در سایت زمان ثبت می شوند سرنوشت ساز هستند . پروژه های ترجمه با آینده تحصیلی و کاری مشتریان در ارتباط است.

سرعت ترجمه مقوله بسیار مهمی است که در برخی ایام سال از حساسیت بسیاری زیادی برخوردار است. خصوصا در میان ترم ها و پایان ترم ها، اکثر کارهای ترجمه به صورت فوری ثبت می شوند. سامانه مدیریت درخواست ها در مجموعه زمان، سیستمی توانمند جهت تسهیل پروسه توزیع، اجرا و نظارت است.

ترجمه فوری انگلیسی به فارسی متن - instant translation برای اطلاع از توانایی مرکز زمان در مدیریت پروژه های فوری و سرعت ترجمه فوری کلیک کنید » ترجمه فوری

ترجمه مقاله ISI تخصصی (انگلیسی به فارسی)

ترجمه مقاله ISI معتبر منتشر شده در پایگاه های معتبر علمی (در سطح بین المللی) پر حجم ترین بخش کاری در دپارتمان ترجمان خدمات دانشگاهی است.

اکثر مشتریان متخصص و پژوهشگر مجموعه زمان، ترافیک کاری ثابتی در بخش ترجمه مقاله ISI تخصصی در رشته های مختلف دانشگاهی دارند. یکی از مهم ترین کارکردهای ترجمه مقاله های تخصصی، امکان انتقال سریع و دقیق دانش در قالب یافته های علمی در مدتی بسیار کوتاه است. یکی از اصلی ترین فعالیت های تالیفی در بخش مقاله، ترجمه چندین مقاله معتبر تحقیقاتی و تالیف یک مقاله جدید بر پایه مستندات چندین مقاله است. نشر مقاله ارزش آکادمیک بالایی دارد و هر چه تعداد مقاله های منتشر شده توسط محقق و پژوهشگر بیشتر باشد، شانس دریافت بورسیه های بین المللی بیشتر و راحت تر است.

ترجمه مقاله ISI از انگلیسی به فارسی - ترجمه آنلاین مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سرویس ترجمه مقاله isi کلیک کنید » در مورد ترجمه حرفه ای مقاله بیشتر بدانیم.

ترجمه کتاب تخصصی

تقاضای ترجمه کتاب به صورت تخصصی و با قیمت مناسب در بخش انگلیسی به فارسی خوب و قابل توجه است.

بیشترین حجم سفارش های ترجمه کتاب مربوط به کتب دانشگاهی، فنی مهندسی و تجاری است. چهار عامل در رغبت مشتریان به محول نمودن درخواست های شان به مرکز زمان موثر است :

کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی کیفیت بالا : تخصیص مترجم ماهر + ارسال نمونه کار رایگان
قیمت مناسب ترجمه انگلیسی به فارسی قیمت مناسب : پیشنهاد نرخ رقابتی + ارائه بیشترین میزان تخفیف ممکن
سرعت مناسب ترجمه انگلیسی به فارسی سرعت مناسب : برنامه ریزی دقیق و تخصیص نیرو متناسب با حجم و مدت زمان تحویل
امنیت بالای ترجمه انگلیسی به فارسی امنیت بالای خدمات : کدگذاری و ذخیره سازی امن اطلاعات و فایل های مشتریان و کارشناسان

حفظ محرمانگی اطلاعات و رعایت پروتکل های امنیتی حفاظت اطلاعات، یکی از مهم ترین بندهایی است که می بایست در قراردادهای ترجمه تخصصی با حجم بالا، به آن پرداخت. قرارداد مکتوب مرکز زمان در برگیرنده تمامی مسائل مرتبط با عدم نشر اطلاعات و محتوای پروژه های محرمانه است.

ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه (رساله تخصصی، تز دکترا)

در بخش پایان نامه (Thesis) بیشترین تقاضا برای ترجمه مربوط به بخش چکیده یا ABSTRACT رساله ها (تزها) می باشد.

ترجمان پایان نامه کاری کاملا تخصصی است که صرفا مترجمین رده استادی انجام می شود. از لحاظ سطح دشواری و پیچیدگی تفاوت های بسیاری میان مقاله و پایان نامه وجود دارد. پایان نامه ها حجم بالایی از مفاهیم و موضوعات تخصصی را شامل می شوند. مرکز زمان گروه ویژه ای از مترجمین حرفه ای را صرفا برای پروژه های ترجمه تخصصی پایان نامه به زبان انگلیسی تشکیل داده است. اصطلاحات تخصصی در پایان نامه ها جز واژگان دشواری هستند که نیازمند داشتن مهارت در معادل یابی صحیح می باشند. در ترجمان پایان نامه معمولا بخش چکیده به عنوان نمونه کار ترجمه شده و ارسال میشود.

ترجمه پایان نامه - ترجمه چکیده پایان نامه از انگلیسی به فارسی برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سرویس آکادمیک و تخصصی ترجمان پایان نامه کلیک کنید » ترجمه پایان نامه

ترجمه آنلاین و بدون تعطیلی (انگلیسی به فارسی)

شبکه زمان به صورت شبانه روزی دایر بوده و در ایام تعطیل رسمی نیز فعال بوده و سرویس رسانی می نماید. خدمات ترجمه آنلاین بدون وقفه و با همکاری مترجمین متعهد از سراسر کشور به صورت لحظه ای ارائه می شود. یکی از مهم ترین مزیت های فعالیت آنلاین در قالب مجموعه کشوری زمان، امکان رزرو مترجمین ماهر و متخصص از اقصی نقاط کشور به صورت لحظه ای است. در هر ساعتی از شبانه روز با دریافت سفارشات مشتریان، سریعا نسبت به تخصیص مترجم ماهر اقدام می گردد.

مترجم آنلاین متن - ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی english translation در هر ساعتی از شبانه روز می توانید به خدمات تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی حرفه ای دسترسی داشته باشید.
خصوصا در مواردی که سفارش در مدت زمان بسیاری کوتاهی می بایست انجام شود مرکز زمان قادر به تحویل یک ساعته ترجمه های فورس انگلیسی به فارسی است.

تایپ و ویرایش رایگان متن

تسلط به تایپ ده انگشتی و توانایی در ویرایش مفهومی و دستوری، از شروط مهم استخدام مترجم در شبکه زمان است.

تایپ رایگان و ویرایش رایگان ترجمه متن انگلیسی به فارسی تمامی ترجمه های انگلیسی به فارسی به صورت تایپ شده و ویرایش شده و در قالب فایل MS Office WORD تحویل می شوند. مترجم متعهد و موظف به تحویل ترجمان متن به صورت تایپ شده و ویرایش شده است. همچنین، پیش از تحویل می بایست متن به صورت کامل از ابتدا تا انتها توسط مترجم مورد بازخوانی قرار گیرد. هزینه ای بابت تایپ و ویرایش متن اخذ نمی گردد و این خدمات به صورت رایگان ارائه می شوند.

ارسال ضمانت نامه کتبی

مرکز زمان برای تمامی خدمات ارائه شده توسط مجموعه، ضمن ارائه فاکتور رسمی و مهر شده، ضمانت نامه کتبی صادر می نماید.

ضمانت نامه کیفیت خدمات خصوصا در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی با دو فرمت تهیه و تقدیم می گردد. نسخه دیجیتالی که در قالب فایل PDF همراه با سربرگ موسسه، مهر مرکز و امضا مسئول مربوطه می باشد. نسخه چاپی نیز از طریق پست در اولین روز کاری ارسال می گردد.

تضمین کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسیبرای دریافت ضمانت نامه کتبی خدمات تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی، پس از دریافت نسخه نهایی پروژه، از طریق حساب کاربری تان اقدام نموده و طرح مورد نمایید.