۲۵ خرداد ۱۴۰۰

کلمات ترجمه شده: +۱۴۰۰۰۰۰۰۰ کلمه

کتاب ترجمه شده : بیش از 210 جلد کتاب

مقاله ترجمه شده : بیش از 10300 مقاله

پایان نامه ترجمه شده : بیش از 160 پایان نامه

ترجمه زبان ترکی استانبولی

مرکز زمان ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و ترجمه فارسی به ترکی استانبولی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد.

کشور ترکیه در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری را در حوزه های مختلف اقتصادی و سیاسی داشته است. همین مساله سبب معطوف شدن نگاه ها به این کشور استراتژیک شده است. همسایگی ترکیه نیز عامل مهمی در افزایش قابل ملاحظه روابط سیاسی و اقتصادی دو جانبه شده است. اگر در زمره افرادی هستید که برای امور آموزشی و تحصیلی یا کاری و تجاری خواهان دریافت سرویس های تخصصی ترجمه ترکی استانبولی هستید، مرکز زمان با در اختیار داشتن مترجمین ماهری که زبان مادری شان ترکی است، خدمات آنلاین و تخصصی ترجمه را ارائه می دهد.

ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و ترجمه فارسی به ترکی استانبولی نسخه نهایی ترجمه به صورت تایپ شده و ویرایش شده ارسال می شود.
در مرکز ترجمه زمان می توانید ترجمه روان و سلیس ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس را با قیمتی بسیار مناسب دریافت کنید.

ترجمه ترکی استانبولی به فارسی

این سرویس بیشتر مورد توجه آژانس های مسافرتی و شرکت های بازرگانی است. در سال های اخیر، استقبال دانشجویان ایرانی از تحصیل در دانشگاه های ترکیه نیز سبب افزایش ترافیک در بخش ترجمه ترکی استانبولی به فارسی شده است. زبان اصلی بیش از ۹۰ درصد مردم ترکیه ترکی است. به همین دلیل حجم انبوهی از اطلاعات و محتوا در حوزه های مختلف به زبان ترکی استانبولی تولید می شود.

ترجمه ترکی استانبولی مرکز زمان مترجمین ترکی استانبولی را بر اساس حوزه کاری و رشته تخصصی دسته بندی نموده است.
برای هر زمینه کاری یا تحصیلی، مترجم ماهر در همان فیلد را برای ارائه خدمات حرفه ای ترجمه معرفی می کنیم.

ترجمه فارسی به ترکی استانبولی

ترکیه مقصد تعداد زیادی از هموطنان است. برخی برای کار و برخی برای ادامه تحصیل ترکیه را انتخاب می کنند.

در بخش ترجمه فارسی به ترکی استانبولی، اکثر متن هایی که برای ترجمه ارسال می شود مربوط به اسناد و مدارک است. بسیاری از گواهینامه ها، سوابق آموزشی و تحصیلی و رزومه های کاری از زبان فارسی به زبان ترکی استانبولی ترجمه می شوند. زبان ترکی در گروه زبان های نیمه دشوار قرار دارد. مترجم باید از مهارت کافی برای ارائه ترجمه بی نقص و با کیفیت مطلوب برخوردار باشد. به همین دلیل، شبکه زمان در برگزاری آزمون استخدام مترجم برای این بخش، اهتمام ویژه ای دارد.

ترجمه تخصصی فارسی به ترکی استانبولی شبکه زمان ترجمه فارسی به ترکی استانبولی را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در سطح کشور ارائه می دهد.
رزومه کاری، رزومه تحصیلی، نامه های کاری، مدارک و گواهینامه ها، مقاله و اسناد مالی از جمله متونی هستند که برای ترجمه فوری و تخصصی در این بخش ثبت می شوند.

نمونه ترجمه رایگان ترکی استانبولی

مشتریان شبکه زمان شناخت کافی نسبت به سطح کیفیت سرویس ها و نرخ های پیشنهادی مجموعه دارند. اما، برای کاربرانی که به تازگی با وب سایت زمان آشنا شده اند می بایست زمینه تست سرویس به صورت رایگان فراهم شود. برای تسهیل روند بررسی کمیت و کیفیت خدمات، مرکز زمان نمونه ترجمه ترکی استانبولی را به صورت رایگان ارائه می دهد. نمونه کار فوری انجام شده و در کوتاه ترین زمان (معمولا همان روز) ارسال می شود.

ترجمه ترکی استانبولی به فارسی آنلاین برای دریافت نمونه کار ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس کلیک کنید » ترجمه رایگان ترکی استانبولی

قیمت ترجمه ترکی استانبولی

عامل مهمی که سبب شده است نرخ ترجمه ترکی متعادل تر شود، کثرت تعداد مترجم ماهر داخل کشور است.

محاسبه قیمت ترجمه ترکی استانبولی بر حسب تعداد کلمات متن مبدا است. به منظور تعیین نرخ مناسب و رقابتی، مجموعه زمان هر ماه یک بار نسبت به ثبت لیست تعرفه تمامی مراکز، موسسات و دارالترجمه ها اقدام می کند. با تحلیل اطلاعات به دست آمده و با در نظر گرفتن سطح کیفیت خدمات، مناسب ترین پلن پیشنهادی ارائه می شود.

قیمت ترجمه ترکی استانبولی به فارسی برای اطلاع از قیمت ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس کلیک کنید » قیمت ترجمه ترکی استانبولی

تخفیف ویژه ترجمه ترکی استانبولی

مرکز زمان بیشترین تخفیف ممکن را برای تمامی درخواست ها در نظر می گیرد. به منظور اطلاع از میزان تخفیفی که مرکز زمان می تواند برای درخواست تان در نظر بگیرد استعلام قیمت بگیرید. در سیستم قیمت گذاری شبکه زمان، امکان برگزاری مناقصه وجود دارد. هر سفارشی که دریافت می کنیم ابتدا در گروه مترجمین ارائه می شود. هر مترجم پیشنهاد قیمتی خود را ارائه می دهد. در نهایت مسئول مربوطه مناسب ترین گزینه را به عنوان مترجم ترکی استانبولی معرفی می کند.

هزینه ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و ترجمه فارسی به ترکی استانبولی مرکز زمان برای برخی سفارش های ترجمه تا ۵۰ درصد تخفیف نقدی در نظر گرفته است.
تخمین هزینه و اعلام میزان تخفیف قابل تخصیص منوط به رویت فایل است، بنابراین با ارسال متن یا فایل از میزان تخفیف مطلع شوید.

استعلام قیمت + ثبت سفارش ترجمه

برای اینکه از قیمت دقیق ترجمه و میزان تخفیف اطلاع یابید بهتر است استعلام قیمت بگیرید.

با بررسی فایل یا متن ارسالی تان، بخش هایی که نیاز به ترجمه ندارند حذف شده و در تخمین هزینه لحاظ نمی شوند. همچنین بر اساس فصل کاری و میزان ترافیک، بیشترین تخفیف ممکن محاسبه و اعلام می شود. برای گرفتن استعلام قیمت و یا ثبت سفارش ترجمه در سایت زمان ارسال فایل یا متن تان کافیست.

محاسبه قیمت ترجمه ترکی استانبولی جهت ثبت سفارش ترجمه ترکی استانبولی یا گرفتن استعلام هزینه پروژه کلیک کنید » محاسبه هزینه ترجمه

ترجمه فوری ترکی

اگر خواهان دریافت بسیار سریع و فوری ترجمه ترکی استانبولی هستید، مرکز زمان این سرویس را ارائه می دهد.

در مجموعه زمان مترجمین بر اساس مدرک تحصیلی، سابقه کاری و سرعت ترجمه رزوانه، دسته بندی می شوند. مترجمینی که از مهارت بالا و سرعت بالایی در ترجمه برخوردارند برای سفارش های فوری معرفی می شوند.

ترجمه فوری جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص توانایی مرکز زمان در مدیریت پروژه های فوری ترجمه کلیک کنید » ترجمه فوری

ترجمه دانشگاهی (ترکی استانبولی)

در سال های اخیر رغبت دانشجویان به ادامه تحصیلات خود در دانشگاه های مطرح ترکیه بیشتر شده است.

سهولت ورود به دانشگاه های معتبر دولتی و خصوصی ترکیه، اشتیاق دانشجویان به تحصیل در ترکیه را بیش از پیش کرده است. همچنین بافت فرهنگی کشور ترکیه و سیستم آموزشی مناسب مزیت های مهمی برای دانشجویان است. از سوی دیگر، امکان پذیرش در رشته های علوم تجربی نظیر پزشکی و دندانپزشکی بالا بوده و همین مساله، تعداد دانشجویان خارجی در ترکیه را افزایش داده است.

ترجمه تخصصی دانشگاهی آنلاین مرکز زمان ترجمه تخصصی دانشگاهی را برای تمامی رشته های تحصیلی ارائه می دهد.
برای هر فایل و متنی که در گروه محتوای آموزشی و دانشگاهی است مترجم مختص همان رشته معرفی می شود.

ترجمه تجاری (ترکی استانبولی)

مراودات تجاری با ترکیه از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است. گمرکاتی که در مرزهای شمالغربی قرار دارند جز پرترددترین مبادی ورود و خروج مسافر و کالا در کشور هستند. بالا بودن سطح روابط تجاری و اقتصادی با ترکیه سبب شده است تا ترافیک کاری در بخش ترجمه تجاری نیز بالا باشد.

ترجمه آنلاین مرکز زمان، مترجمین ماهری را صرفا برای ترجمه متن های محرمانه تجاری و مکاتبات سری معرفی می نماید.
مترجمینی که در بخش ترجمه تجاری مشغول به کار هستند از دانش کافی پیرامون مباحث تجاری، حقوقی و بازاریابی برخوردارند.

ترجمه کتاب ترکی استانبولی

وضعیت نشر کتاب در ترکیه بسیار خوب است و هر سال عملکردی بسیار بهتر را می توان مشاهده نمود.

تعداد نسخ چاپ شده و تعداد عناوین جدید کتبی که همه ساله معرفی می شوند گویای فعالیت بسیار خوب در این بخش است. ادبیات ترکیه بسیار غنی بوده و رغبت به مطالعه در این کشور زیاد است. اکثر کتاب هایی که از زبان ترکی به فارسی ترجمه می شوند در حوزه سیاسی، تاریخی، ادبی، فنی مهندسی و پزشکی هستند. » ترجمه کتاب

ترجمه کتاب ترکی + ترکی استانبولیمرکز زمان ترجمه کتاب را به صورت تخصصی و با همکاری مترجمین رده استادی انجام می دهد.
پس از اتمام ترجمه کتاب ضمانت نامه رسمی کیفیت پروژه همراه با فاکتور رسمی به صورت چاپی ارسال می گردد.

ترجمه مقاله ترکی استانبولی

تلاش جامعه دانشگاهی ترکیه جهت کسب علم و دانش روز دنیا کاملا مشهود است و نیازی به توضیح نیست.

تعداد مقاله های چاپ شده توسط محققین ترک در مجله های معتبر علمی و ژورنال های آکادمیک بین المللی گواه مطلب است. همین مساله سبب شده است تا زیادی از دانشجویان راغب شوند مقاله های ترکی را به فارسی ترجمه کنند. همچنین دانشجویان زیادی نیز از داخل کشور مشتاق هستند مقاله های خود را از فارسی به ترکی استانبولی ترجمه کنند.

ترجمه مقالهمرکز زمان مترجم ماهر و متخصص در رشته تخصصی مرتبط با برای برگردان حرفه ای مقاله معرفی می کند.
پیش از اخذ هزینه و یا ثبت نهایی سفارش ترجمه، نمونه کار رایگان از ترجمه مقاله ارسال می شود تا کیفیت بررسی شود.

ترجمه فیلم ترکی

صنعت فیلم و سینما در ترکیه دوره پرفروغی را سپری می کند. تعداد زیادی فیلم هر سال در ترکیه تولید می شود. مشتریان و مخاطبین فیلم های ترکی بیشتر کشورهای اسلامی و کشورهایی هستند که زبان ترکی در آن ها از جایگاه والایی برخوردار است. در داخل کشور نیز مخاطبان فیلم های ترکی گروه کثیری را تشکیل می دهند. در حال حاضر بیشتر مدیران سایت های فعال در بخش رسانه، نسبت به ثبت سفارش ترجمه فیلم اقدام می کنند.

ترجمه فیلم و زیرنویس فیلم ترکی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترجمه فیلم به صورت حرفه ای کلیک کنید » ترجمه فیلم و زیرنویس

ترجمه سریال ترکی

قرابت فرهنگی و علاقه به موضوعات مطرح در سریال های ترکی در داخل کشور مشهود است. ترکیه سرمایه گذاری زیادی را در بخش تولید فیلم و سریال کرده است. نتیجه سرمایه گذاری های انسانی و مادی هنگفت، دست یابی به ریتینگ بالا و افزایش حجم تولدات رسانه ای است. در بخش سریال نیز ترکیه از توانایی بالایی از لحاظ عملیاتی و فنی در بخش تولید برخوردار است. آمار تولید سریال های ترکی نیز قابل توجه است و تعداد زیادی سریال ترکی در ژانرهای مختلف هر سال در این کشور تولید و عرضه می شود.

ترجمه سریال ترکیمرکز زمان ترجمه سریال ترکی را با حداکثر تخفیف و در کوتاه ترین زمان ارائه می دهد.
همچنین برای هر پروژه ای که در قالب سریال به زبان ترکی ثبت می شود صرفا یک مترجم مسئولیت ترجمه کل پروژه را بر عهده می گیرد.

ترجمه همزمان ترکی استانبولی

اگر نیاز به مترجم همزمان داشتید مرکز زمان می تواند مترجم ماهر و مسلط معرفی نماید. در حال حاضر اکثر مترجمین به صورت آنلاین و از طریق تماس با نرم افزارهای موبایل نظیر تلگرام، واتس اپ (WhatsApp)، IMO و … ترجمه همزمان ترکی استانبولی را ارائه می دهند. تعرفه این سرویس توافقی بوده و پس از حصول نتیجه و رضایت طرفین، این سرویس به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود.

مترجم همزمان - مترجم آنلاین برای ثبت درخواست معرفی مترجم همزمان، لطفا عضو سایت زمان شده و با ثبت درخواست جدید، طرح مورد نمایید.

تایپ و ویرایش رایگان ترجمه ترکی استانبولی

مترجمین فعال در بخش ترجمه ترکی استانبولی همگی مسلط به تایپ ده انگشتی هستند. همچنین یکی از شرط های مهم استخدام مترجم در شبکه زمان، تسلط به ویرایش است. مترجم می بایست توانایی ویرایش محتوایی و دستوری متن را داشته باشد. بر همین اساس مترجمین متعهد می گردند ترجمه را به صورت تایپ شده و ویرایش شده تحویل دهند. بابت خدمات ویرایش و تایپ متن، هزینه ای اخذ نمی شود.